• Polacy mistrzami świata!

  • Euro 2016: Polska wraca do domu po porażce w karnych

  • Euro 2016: Polska wygrywa ze Szwajcarią

  • Euro 2016: Polska wygrywa z Ukrainą i gra dalej w turnieju

Więcej o artykule


4


Autor : Adam Poniński

Kacper Raupis został członkiem niebiesko-czerwonej rodziny!


Fantastyczna inicjatywa klubu z Okrzei 20 – w dniu dzisiejszym została podpisana umowa na mocy której Piast Gliwice zobowiązał się do organizacji jednego wydarzenia charytatywnego w sezonie na rzecz leczenia chłopca.

 

Historię chorującego na dziecięce porażenie mózgowe Kacperka, dla którego Niebiesko-Czerwoni organizowali akcję „Trzymamy z Kacprem” poznali niemal wszyscy Gliwiczanie. Pierwszym etapem trwającej cały sezon kampanii było przekazanie dwadzieścia procent dochodu z dnia meczowego ze spotkania z Bruk-Betem Termaliką.

 

 

Następnie klub postanowił stworzyć dedykowany chłopcu kalendarz, który przedstawiał zdjęcia piłkarzy z ich dziećmi. Na sześciu zdjęciach mogliśmy znaleźć między innymi Gerarda Badię, Urosa Koruna, Jakuba Szmatułę i Maćka Jankowskiego z córkami. Wyjątkami od tej reguły są Radek Murawski, który przedstawiony jest ze swoim młodszym bratem i Michał Masłowski z Kacprem Raupisem.  Sto procent z dochodu ze sprzedaży kalendarzy zostało przeznaczone na rehabilitację chłopca.

 

 

Trzecim etapem była licytacja, która odbyła się 4 lutego na stadionie Piasta podczas IV Gali Biznesu. Łącznie udało się zebrać dla Kacpra ponad 53 000 złotych.

 

Trzy dni później informowaliśmy na naszym Facebooku, o nietypowym kontrakcie… który właśnie podpisaliśmy! Od teraz Kacper Raupis stał się oficjalnie członkiem niebiesko-czerwonej drużyny. Na podstawie podpisanej umowy klub zobowiązał się do organizacji przynajmniej jednej charytatywnej akcji na rzecz rehabilitacji chłopca.

 

 

Link do wideo na PiastGliwiceTV, w którym można znaleźć więcej informacji na temat akcji  https://youtu.be/2RZG2ZUDda0

 

 

Redakcja eSWuPe.pl popiera z całego serca wszelkie takie inicjatywy i z tego miejsca wykazujemy pełną gotowość do wsparcia tej akcji jako patron medialny, jak i innych tym podobnych akcji na innych arenach. Bo sport ma jednoczyć a nie dzielić!

Partnerzy portalu eSWuPe.pl

Sport na ekranie
Blog FCB
TakSięGra FM
cialisnajtaniej.pl
Pierwszy > Polski Serwis Fanów Parmy
Realizacja: SMsites.pl
All rights reserved 2014 ©