• Polacy mistrzami świata!

  • Euro 2016: Polska wraca do domu po porażce w karnych

  • Euro 2016: Polska wygrywa ze Szwajcarią

  • Euro 2016: Polska wygrywa z Ukrainą i gra dalej w turnieju

Więcej o artykule


2


Autor : Mario Jendryka

Najszybsze wyniki sportowe online


Powstał nowy projekt livescore.edu.pl. Jest to jeden z najszybszych serwisów udostępniających wyniki na żywo. Serwis zupełnie za darmo dostarcza swoim użytkownikom wspaniałe narzędzie, dzięki któremu można w prosty sposób znaleźć wynik dla każdego spotkania piłki nożnej.


Portal dostarcza wyniki dla ponad 250 krajów z całego świata i z każdym dniem powiększa ofertę o nowe ligi. Większość spotkań aktualizowanych jest na żywo (85%). Poza wynikiem prezentowane są statystyki meczowe, składy oraz zawsze aktualna tabele ligowe, które aktualizowane są w czasie rzeczywistym.


Serwis dostępny jest na telefon komórkowy, tablet oraz komputer stacjonarny, ma bardzo przydatną opcję wyszukiwania wyniku. Nie musisz już schodzić na sam dół strony aby znaleźć wynik, wystarczy wpisać początkowe litery drużyny, a witryna za pomocą odpowiedniego filtra szybko przedstawi nam odpowiedni mecz razem z wynikiem końcowym. Livescore.edu.pl charakteryzuje bardzo szybkie działanie, prosta obsługa i bogata oferta wyników na żywo. Sprawdź teraz: www.livescore.edu.pl. 

Partnerzy portalu eSWuPe.pl

Sport na ekranie
Blog FCB
TakSięGra FM
cialisnajtaniej.pl
Pierwszy > Polski Serwis Fanów Parmy
Realizacja: SMsites.pl
All rights reserved 2014 ©