Najnowsze artykuły

4

Autor : Adam Poniński

LOTTO Ekstraklasa: wszystko wiemy, Legia Mistrzem!

Dziś odbyła się ostatnia kolejka LOTTO Ekstraklasy: mistrzem Polski została Legia Warszawa, drugie miejsce zajęła Jagiellonia Białystok a brązowe medale odebrali piłkarze Lecha Poznań.

5

Oświadczenie redaktorów naczelnych śląskich mediów

Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia redaktorów naczelnych śląskich mediów w sprawie zachowań w trakcie i po meczu Ruch Chorzów – Górnik Łęczna. Redakcja eSWuPe.pl przyłącza się do oświadczenia i apeluje  o zaprzestanie stosowania takich praktyk.

5

VAR – potrzebne czy nie?

Temat jest stary jak sama gra w piłkę nożną: czy powtórki wideo są potrzebne? Czy zabiją futbol? Czy może go uatrakcyjnią?

4

Karuzela trenerska się kręci

Nie minął jeszcze miesiąc od zakończenia poprzedniego sezonu Ekstraklasy, a karuzela trenerska rozkręca się na dobre. Nowego szkoleniowca ma między innymi Mistrz Polski – Legia Warszawa.

4

Autor : Jakub Soboczyński

1 Liga – Zawisza pokonuje GKS po nerwowym meczu.

Słupki, poprzeczki i interwencje bramkarzy , ale to Zawiszanie wygrywają spotkanie z GKS Bełchatów , w ramach 22. kolejki rozgrywek ligowych. Bramkę w 81 minucie dla Niebiesko-Czarnych zdobył Sebastian Kamiński!

4

1 liga- Zawisza Bydgoszcz pokonuje Pogoń na inauguracje wiosennej rundy

Dzisiaj Zawisza Bydgoszcz pokonał Pogoń Siedlce 1 :0  w ramach 20 kolejki 1 Ligi.

4

1 Liga – Zawisza Bydgoszcz vs. Pogoń Siedlce

Po zimowej przerwie rusza w Polsce 1 liga . Dzisiaj o 17:00 Zawisza Bydgoszcz podejmuje u siebie Pogoń Siedlce . Live oczywiście  na naszej stronie.

5

Zawisza liderem po 11 kolejkach 1 ligi

Zawisza liderem po 11 kolejkach 1 ligi.Po bardzo nerwowej grze wygrywa w Chojnicach 0:2