• Polacy mistrzami świata!

  • Euro 2016: Polska wraca do domu po porażce w karnych

  • Euro 2016: Polska wygrywa ze Szwajcarią

  • Euro 2016: Polska wygrywa z Ukrainą i gra dalej w turnieju

Najnowsze artykuły


5


Autor : Adam Poniński

Oświadczenie redaktorów naczelnych śląskich mediów


Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia redaktorów naczelnych śląskich mediów w sprawie zachowań w trakcie i po meczu Ruch Chorzów – Górnik Łęczna. Redakcja eSWuPe.pl przyłącza się do oświadczenia i apeluje  o zaprzestanie stosowania takich praktyk.

 

4


Autor : eSWuPe

Powołania do kadry U20


Trener młodzieżowej kadry U20, Marcin Dorna powołał młodych piłkarzy na dwa kolejne mecze w ramach Turnieju Czterech Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się z Włochami i Szwajcarią.

5


Autor : eSWuPe

Dorna: To dla mnie i całego zespołu trudny moment


Wczoraj młodzieżowa kadra Polski U21 walczyła o udział w barażach do Mistrzostw Europy. Niestety Biało-czerwoni przegrali 1:3 i zaprzepaścili szansę gry o awans. Tuż po ostatnim gwizdku meczu o komentarz poprosiliśmy trenera Marcina Dornę.

4


Autor : eSWuPe

U21: Polska nie zagra w barażach


Młodzieżowa reprezentacja Polski nie zagra w barażach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Podopieczni Marcina Dorny ulegli w Katerini 1:3 Grekom. Jedyną bramkę dla Polaków zdobył Kacper Przybyłko.

4


Autor : Adam Poniński

U20: wygrana Polaków we Włoszech!


W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu we włoskim mieście Andria Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała  swoich równieśników z Włoch w ramach Turnieju Czterech Narodów.

 

5


Autor : eSWuPe

Dorna: Znamy swoją wartość


Już we wtorek młodzieżowa kadra zagra mecz o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. O nastroje panujące w drużynie i zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim zapytaliśmy szkoleniowca Biało-czerwonych, Marcina Dornę

4


Autor : eSWuPe

Stępiński: Były sytuacje, aby wygrać


Wczoraj popołudniu w Plewiskach kadra młodzieżowa U20 zainaugurowała Turniej Czterech Narodów. Rywalem Polaków była reprezentacja Szwajcarii, a mecz zakończył się remisem 1:1.

 

3


Autor : Adam Poniński

Remis reprezentacji Polski U20


W rozegranym dzisiaj na stadionie GOSIR Komorniki w Plewiskach meczu w ramach Turnieju Czterech Narodów reprezentacja Polski do lat 20 podejmowała swoich równieśników ze Szwajcarii.

 Partnerzy portalu eSWuPe.pl

Sport na ekranie
Blog FCB
TakSięGra FM
cialisnajtaniej.pl
Pierwszy > Polski Serwis Fanów Parmy
Realizacja: SMsites.pl
All rights reserved 2014 ©