2. czerwca, po nowotworze płuc, zmarł były siatkarz i trener reprezentacji kobiet w piłce siatkowej, Andrzej Niemczyk.

4

Autor : Jakub Soboczyński

Dwa turnieje fazy grupowej World Grand Prix siatkarek w Polsce

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej oraz Polski Związek Piłki Siatkowej potwierdziły, że aż dwa turnieje fazy grupowej FIVB World Grand Prix odbędą się w Polsce, w terminach od 3 do 12 czerwca 2016 roku. Polscy kibice będą mieli okazję dopingować swoją żeńską drużynę narodową w meczach grup B2 oraz D2. Miasta-gospodarze zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

4

Kwalifikacje do RIO – Polki znów przegrywają

Po meczącym meczu z Rosjankami dzisiaj nasze podopieczne podejmowały Belgijki.Ale nie  wzięły do siebie błędy z wczorajszego dnia i przegrywają z Belgijkami 3:1

4

Kwalifikacje do RIO – Rosjanki zdominowały Polki

Wczorajsze spotkanie mogło się skończyć 3:0 dla naszej reprezentacji.Po bardzo udanym 2 secie. No ale cóz kto wygrywa 2:0 przegrywa 2:3.I tak było w naszym przypadku Rosjanki się obudziły i pokonały nas w kolejnych 2 setach.

5

Autor : Paulina Pękala

LM: pewne zwycięstwo Asseco Resovii

Tomis Konstancja przegrał z Asseco Resovią Rzeszów 0:3 (20:25, 19:25, 21:25) w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

5

LM: Chemik Police na fali zwycięstw!

Chemik Police jako jedyny polski zespół w Lidze Mistrzyń pozostaje bez porażki po drugiej kolejce rozgrywek. Mistrzynie Polski na wyjeździe wygrały z włoskim Pomi Casalmaggiore.

5

LM: Porażka Impelu Wrocław

W meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzyń siatkarki Impelu Wrocław przegrały stracie z niemieckim Dresdner SC. Spotkanie zakończyło się po tie-breaku.

5

LM: Pierwsza porażka Sopocianek

W meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzyń siatkarki Trefla Sopot przegrały u siebie z tureckim VakifBankiem Stambuł.