2. czerwca, po nowotworze płuc, zmarł były siatkarz i trener reprezentacji kobiet w piłce siatkowej, Andrzej Niemczyk.

5

Autor : Paulina Pękala

LM: Szybki triumf Impelu Wrocław!

Siatkarki Impelu Wrocław w pierwszym meczu Ligi Mistrzyń pewnie ograły na wyjeździe ekipę Telekomu Baku.

5

Superpuchar w rękach Trefla Gdańsk!

W pięciu setach zakończyła się rywalizacja o Superpuchar Polski. Trofeum pojedzie do Gdańska.

5

LM: Pewne zwycięstwo Chemika!

Siatkarki Chemika Police od zwycięstwa rozpoczęły swoją przygodę z Ligą Mistrzyń. W trzech setach rozgromiły ekipę Agel Prostejov.

5

Kto wywalczy Superpuchar Polski?

Już dziś w poznańskiej hali Arena mistrz kraju oraz zdobywca Pucharu Polski zmierzą się w walce o Superpuchar Polski.

5

Zdany test siatkarzy przed ME 2015!

W ramach przygotowań do Mistrzostw Starego Kontynentu podopieczni Stefana Antigi rozegrali dwa spotkania sparingowe z reprezentacją Słowacji. W obu meczach górą byli siatkarze reprezentacji Polski.

5

Autor : Jakub Soboczyński

Mistrzostwa świata kadetów – Polska ze złotem

Za nami Mistrzostwa Świata Kadetów, które rozgrywane były w dniach 14-23 sierpnia. Oczywiście nie zabrakło na nich reprezentacji Polski, która okazała się najlepszym zespołem globu w swojej kategorii wiekowej! Wychowanek Chemika Bydgoszcz – Kamil Droszyński – ma kolejny medal!

5

Autor : eSWuPe

Ruszyła Copa America

Z nocy z czwartku na piętek ruszyła 44 edycja Copa America, pucharu Ameryki Południowej. Gospodarzem turnieju jest Chile.