2. czerwca, po nowotworze płuc, zmarł były siatkarz i trener reprezentacji kobiet w piłce siatkowej, Andrzej Niemczyk.

4

Autor : Jakub Soboczyński

Dwa turnieje fazy grupowej World Grand Prix siatkarek w Polsce

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej oraz Polski Związek Piłki Siatkowej potwierdziły, że aż dwa turnieje fazy grupowej FIVB World Grand Prix odbędą się w Polsce, w terminach od 3 do 12 czerwca 2016 roku. Polscy kibice będą mieli okazję dopingować swoją żeńską drużynę narodową w meczach grup B2 oraz D2. Miasta-gospodarze zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

4

Kwalifikacje do RIO – Polki znów przegrywają

Po meczącym meczu z Rosjankami dzisiaj nasze podopieczne podejmowały Belgijki.Ale nie  wzięły do siebie błędy z wczorajszego dnia i przegrywają z Belgijkami 3:1

4

Kwalifikacje do RIO – Rosjanki zdominowały Polki

Wczorajsze spotkanie mogło się skończyć 3:0 dla naszej reprezentacji.Po bardzo udanym 2 secie. No ale cóz kto wygrywa 2:0 przegrywa 2:3.I tak było w naszym przypadku Rosjanki się obudziły i pokonały nas w kolejnych 2 setach.

4

IO ~ Droga do RIO ~ Europejski Turniej Kwalifikacyjny ~ Ankara

Przerwa świąteczna również trwa w Orlen Lidze. Ale już 4 stycznia nasza płeć piękna rozpocznie również kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich .

5

Autor : Paulina Pękala

Wiemy kiedy walczymy o awans do Rio!

Obie reprezentacje Polski poznały dziś terminarz turniejów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

5

Wiemy z kim Polki powalczą o awans na Igrzyska Olimpijskie!

Dziś odbyło się losowanie turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich 2016, które odbędą się w Rio de Janeiro. Biało-czerwone poznały rywalki. Łatwo nie będzie.

4

Autor : Mario Jendryka

Liga ze znakiem jakości – wywiad z Ewa Kowalkowska

Liga ze znakiem jakości

W polskiej siatkówce nie brakuje zawodniczek, które mogą jeszcze zrobić dla kadry wiele dobrego. Liczę, że mistrzostwo świata panów okaże się impulsem, który przełoży się także na rozwój kobiecej ligi oraz reprezentacji – mówi Ewa Kowalkowska, dawna atakująca reprezentacji Polski, a obecnie menadżer Pałacu Bydgoszcz.