• Polacy mistrzami świata!

  • Euro 2016: Polska wraca do domu po porażce w karnych

  • Euro 2016: Polska wygrywa ze Szwajcarią

  • Euro 2016: Polska wygrywa z Ukrainą i gra dalej w turnieju

Najnowsze artykuły


4


Autor : eSWuPe

Hokej: Bolesna porażka na zakończenie mistrzostw


Polscy hokeiści ponieśli sromotną porażkę z reprezentacją Austrii 11:0 na zakończenie Mistrzostw Świata Dywizji I A, które zakończyły się w stolicy Ukrainy – Kijowie.

5


Autor : Klaudia Zawistowska

Polskie Orły latają najdalej. Polacy mistrzami świata w drużynie


Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła wygrywają konkurs drużynowy podczas Mistrzostw Świata w Lahti. Po zdobyciu dwóch z rzędu brązowych medali nareszcie cieszymy się ze złota Polaków.

5


Autor : Klaudia Zawistowska

Polski czwartek w Lahti. Brązowy Żyła, wszyscy Polacy w czołówce


Konkurs na dużej skoczni w Lahti przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Stefan Kraft zdobył drugi złoty medal, wicemistrzem świata został Andreas Wellinger, a na najniższym stopniu podium stanął Piotr Żyła. Pozostali z biało – czerwonych uplasowali się w czołowej „10”.

5


Autor : Klaudia Zawistowska

Wielkie emocje, czyli zapowiedź Mistrzostw Świata w Lahti


Mimo iż Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym w fińskim Lahti trwają już od 22 stycznia, to największe emocje dopiero czekają na polskich kibiców. A wszystko za sprawą kadry skoczków narciarskich, która świetnymi występami dała Polakom powód do dumy i nadzieję na medale podczas tej imprezy.

szóste miejsce Kamila Stocha

4


Autor : Adam Poniński

Kto jak nie on? Kamil Stoch ponownie wygrywa


Jak w tytule – kto jak nie on? W tej chwili bombardier z Zębu jest bezapelacyjnie najlepszym skoczkiem w Pucharze Świata. Potwierdził to drugi konkurs w Wiśle

5


Autor : Adam Poniński

Kamil Stoch wygrywa w Wiśle!


Marne nastroje polskich kibiców po porażce z Brazylią poprawił zdecydowanie Kamil Stoch. Skoczek z Zębu wygrał pierwszy z dwóch konkursów w Wiśle.

szóste miejsce Kamila Stocha

4


Autor : Adam Poniński

Kamil Stoch wygrywa Turniej Czterech Skoczni!


Kamil Stoch, po wygranej w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni, zapewnił sobie triumf w całej prestiżowej imprezie.

5


Autor : Klaudia Zawistowska

Na zakończenie sezonu loty w Planicy


To już koniec zmagań skoczków w Pucharze Świata w sezonie 2015/16. Na pożegnanie ze skokami organizatorzy zafundowali zawodnikom i kibicom maraton lotów w Planicy, reprezentanci poszczególnych nacji aż czterokrotnie mięli okazję rywalizować na tym wspaniałym obiekcie.Partnerzy portalu eSWuPe.pl

Sport na ekranie
Blog FCB
TakSięGra FM
cialisnajtaniej.pl
Pierwszy > Polski Serwis Fanów Parmy
Realizacja: SMsites.pl
All rights reserved 2014 ©