Najnowsze artykuły

5

Autor : eSWuPe

Zbigniew Bródka Mistrzem Olimpijskim!

Wspaniała jazda Polaka i upragniony złoty medal dla Polski w łyżwiarstwie szybkim na 1500 m! Drugiego Holendra, Koena Verveija, pokonał o… 0,003 sekundy! Brąz dla Dennego Morrisona z Kanady.

3

Sensacyjne roztrzygnięcie w sztafecie! Norweżki bez medalu!

Tego nikt się nie spodziewał. Sztafeta 4×5 km podczas zawodów olimpijskich w Soczi miała być domeną Norweżek. Tak się jednak nie stało. Złoto wywalczyły Szwedki, srebro dla Finek, brąz trafił do Niemek. Faworyzowana Norwegia dopiero piąta!

4

Autor : Michał Przybycień

Kowalczyk zdobywa drugie złoto dla Polski

Justyna Kowalczyk mistrzynią olimpijską na dystansie 10 km stylem klasycznym. Drugie miejsce zajęła Szwedka Charlotte Kalla, a trzecie Norweżka Therese Johaug.

5

IO 2014: Operacja S(t)ochi udana! Kamil Stoch mistrzem olimpijskim!

Kamil Stoch zdeklasował rywali i został mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich na normalnej skoczni. Złoto na igrzyskach zdobył przed „Rakietą z Zębu” tylko Wojciech Fortuna w 1972 roku w Sapporo.

4

Komplet Polaków w olimpijskim konkursie na małej skoczni

Kwalifikacje do jutrzejszego konkursu na małej skoczni w Sochi wygrał Austriak Michael Hayboeck. Do zawodów zakwalifikowali się też wszyscy nasi skoczkowie.

5

Justyna Kowalczyk 6. w pierwszym biegu na Igrzyskach

W biegu łączonym na 15 km zwyciężyła Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zajęła 6. miejsce.